Koolitused
eneseareng on üks olulisemaid motiveetoreid, see toob sära silma
eneseareng on üks olulisemaid motiveetoreid, see toob sära silma
Alates oktoobrist 2016 omab Psience OÜ majandustegevusteatist täiskasvanute täiendkoolituste korraldamise kohta. Olemasolevad õppeprogrammid on lisatud vastavalt alltoodud teemadele. Täiendavate küsimuste korral oleme meeleldi abiks ning valmis koostama ka just Sinu meeskonnale sobivaid täiendavaid õppeprogramme.
Inimestest arusaamine, nende töösoorituse ja motivatsiooni juhtimine on osa iga juhi igapäevatööst. See on vastutusrikas roll, millel on kriitiline mõju organisatsiooni tulemuslikkusele.
Viime läbi nii juhtide personaalseid arenguprogramme kui ka grupikoolitusi. Aitame edendada nii klassikalisi juhtimispädevusi kui juhtimiseks olulisi psühholoogilisi kompetentse. Oma koolitustes ja arenguprogrammides kombineerime erinevaid metoodikaid.
Meie peamised juhtimiskoolituste teemad on: juhi rollid töös inimestega; sünergiat loova meeskonna kujundamine; tulemuslike arenguvestluste läbiviimine; raskete kõneluste läbiviimine; tagasiside andmine ja toimetulek tulemuste hindamisega; juhi kommunikatsioonioskused; juht kui coach; juhi motiveerimisoskused; muudatuste juhtimine; usaldusliku suhte loomine; töötajate karjäärijuhtimine ja töö talentidega, sihtotsingu läbiviimine värbamismeetodina.
Ehitame koolituse üles alati lähtuvalt täpsemast huvist ja vajadusest.
Tehes päevast päeva personali sihtotsingut keerulistes valdkondades, nt IT või ehitusvaldkond, jagame oma teadmisi meeleldi ka teistega.
Meie sihtotsingu koolitus käsitleb erinevaid teemasid ja õppemetoodikaid ning aitab saada oskusi sihtotsingu teostamiseks nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Hoiame end sihtotsingu trendidega järjepidevalt kursis ning üritame anda oma igapäevatöö kompetentse ka teistele edasi.
Et sihtotsingu läbiviimise koolitusi on küsitud meilt palju, oleme selle kohta välja töötanud eraldiseisva õppekavaga. Õppekava sisaldab endas baasilisi oskusi, millele lisatakse iga koolituse puhul juurde kliendispetsiifilisi rõhuasetusi ning infot ja harjutusi viimaste sihtotsingu tööriistade kohta.
Õppekavaga on võimalik tutvuda siin:
Suurepärane teenindus näitab teenusepakkuja asjatundlikkus, hoolivust kliendist ja toob kliendi ikka ja jälle tagasi. Teeninduskoolituse eesmärgiks on täiendada klientidega suhtleja psühholoogilisi ja ametialaseid pädevusi. Koolituse käigus õpitakse paremini mõistma nii enda kui kliendi mõtete, tunnete ning käitumise seoseid. Nõnda omandatakse oskus valida erinevates situatsioonides sobivaid suhtlemisstrateegiaid. On oluline, et teenindus pakuks rõõmu ja oleks efektiivne nii teenindaja kui kliendi seisukohast.
Mõned näited meie peamistest teeninduskoolituse teemadest: psühholoogilise kontakti loomine kliendiga ja esmamulje; verbaalne ja mitteverbaalne eneseväljendus; positiivne ja negatiivne sõnakasutus; aktiivne kuulamine kliendisuhtluses; konstruktiivse tagasiside andmine; suhtlemistõkked ja mõtlemisvead; toimetulek konfliktsituatsioonis; kehtestav käitumine; klienditüübid ja suhtlemine raske kliendiga; iseenda juhtimine pingelistes ja stressirohketes olukordades.
Küllap on iga hooliv lapsevanem, õpetaja või treener sattunud aegajalt lapse käitumise osas kimbatusse. Millised on laste ealised iseärasused ja kuidas omalt poolt targalt käituda? Kuidas last motiveerida ja suunata? Milline on mõistlik tasakaal piiride seadmise ja lapse vaba otsustamise vahel? Kuidas hoida lapsega usalduslikku suhet? Mida teha jonniga? Kuidas kokkuvõttes iseennast tasakaalus hoida?
Viime läbi mõnusas õhustikus koolitusi nii lapsevanematele, õpetajatele kui treeneritele, aidates mõista, kuidas arenevad lapse maailmataju ja oskused – mõtlemine, mälu ja tähelepanu ning emotsionaalne ja sotsiaalne kompetentsus.
Meie peamisteks koolitusteemadeks on olnud: lapse arengu ja selle eripärade mõistmine, toimetulek levinumate probleemidega, motiveerimisoskused (innustamine, aktiivsuse tõstmine), kuulamisoskuste arendamine, laste sotsiaalsete ja enesejuhtimisoskuste edendamine, käitumisprobleemide ohjamine, väärtuslik suhtlemine lapse ja vanema vahel.