See võib olla hea võimalus just Sulle, RAKENDUSTE ADMINISTRAATOR!

Kui Sa tunned, et käes on aeg muutusteks, siis tule ühine meie energilise ja asjaliku meeskonnaga.

Erinevate rakenduste (pangatuum, internetipank, dokumendihaldaus jne) ja teenusplatvormide igapäevase tehnilise toimimise tagamine, edasiarendamine, integratsioonide haldus ja talitluspidevuse tagamine ning pangatöötajate nõustamine ja nende probleemide lahendmine antud rakenduste kasutamisel on osa sellest väljakutseid pakkuvast tööst, mis Sind ees ootab.

Ootame Sind oma meeskonda, kui: 

  • Sul on soovitavalt IT-alane haridus;
  • Sul on erinevate rakenduste (sh ärikliitiliste) haldamise kogemus;
  • Suudad endale selgeks teha erinevate rakenduste hingeelu, nii kasutajaliidese kui ka konfiguratsiooni ja andmebaasi tasemel;
  • Oled töökas, vastutustundlik, koostöö- ja suhtlemisvalmis:
  • Oled algatusvõimeline ja valmis iseseisvalt töötama;
  • Oskad inglise keelt vähemalt suhtlustasandil.

Kui Sa oled võimekas ja teotahteline, siis meie seisame hea selle eest, et Sind võtab vastu sõbralik ja professionaalne meeskond, kellega koos teha teistmoodi pangandust. Meie juba teame, et Coop Pangas töötades saad Sa osa põnevatest tööalastest väljakutsetest, enesearengu võimalustest ning kõikidest tööandja soodustustest.

Coop Pank on uus, Eesti kapitalil põhinev pank, mille uudne ärimudel ühendab panganduse ja jaekaubanduse jõud. Soovime teha asju teistmoodi, et pakkuda klientidele positiivseid üllatusi muidu staatiliseks muutunud pangandusturul. Meie klientideks on nii eraisikud kui ka ettevõtted, kellele oleme head ja usaldusväärsed panganduspartnerid.

Lisainfo ja küsimused: Liis, +3725211287