See võib olla hea võimalus just Sulle, Seenior Java arendaja/Team Lead

Kui Sa tunned, et käes on aeg muutusteks, siis tule ja ühine meie energilise ja asjaliku meeskonnaga!

Panga erinevate arendusinitsiatiivide elluviimine, uute lahenduste väljatöötamine ja Java meeskonna juhtimine, ettevõtte projektide toetamine Java arendusega ning parimate praktikate kasutusega on osa sellest väljakutseid pakkuvast tööst, mis Sind ees ootab.

Ootame Sind oma meeskonda, kui:
• Sul on eelnev edukas kogemus JAVA arendajana, omad kogemust meeskonna juhtimises ning valdkonna kogemust vähemalt 5-aastat;
• Oskad ehitada rakendusi kaasaegsetes JavaScripti raamistikkudes;
• Sul on Java teekide ja tehnoloogiate tundmine (Java, Spring, Maven, Git jms);
• Oled süsteemne ja metoodiline, suudad lahendada tehnilisi väljakutseid;
• Oled töökas, vastutustundlik, koostöö- ja suhtlemisvalmis;
• Oled algatus- ja õppimisvõimeline, valmis iseseisvalt töötama.

Kasuks tuleb C/C++ tundmine ja kaasaegsete arendusmetoodikate tundmine.

Kui Sa oled võimekas ja teotahteline, siis meie seisame hea selle eest, et Sind võtab vastu sõbralik ja professionaalne meeskond, kellega koos teha teistmoodi pangandust, luua midagi uut ja olla oluline osa muudatuste elluviimisel. Võimalust vahetada teadmisi ja oskusi pikaajaliste ning laiahaardeliste kogemustega kolleegidega. Meie juba teame, et Coop Pangas töötades saad Sa osa põnevatest tööalastest väljakutsetest, enesearengu võimalustest ning kõikidest tööandja soodustustest.

Coop Pank on uus, Eesti kapitalil põhinev pank, mille uudne ärimudel ühendab panganduse ja jaekaubanduse jõud. Soovime teha asju teistmoodi, et pakkuda klientidele positiivseid üllatusi muidu staatiliseks muutunud pangandusturul. Meie klientideks on nii eraisikud kui ka ettevõtted, kellele oleme head ja usaldusväärsed panganduspartnerid.

Lisainfo: Liis Purge, 52 11 287