Liis Purge

Meie viimane  postitus Psience’i naiskonna tutvustamise blogiseeriast. Uurime lähemalt, millised inimesed nad on ja mis neil silma särama paneb. Viiendana astub meie ette Liis, kes on Psience’is üks partneritest ja värbamisjuht.

Liis, mis on Sinu esimene mälestus Psience’ist?

Töötasime Anne-Mariga koos juba üle 10a tagasi ja siis ta hakkaski mulle oma uuest ettevõtmisest, Psiencest rääkima. Vahepealsel ajal lõunalauas kohtudes ikka jagasime üksteisele oma tegemisi, aga põhjalikumalt sain Psience erinevatest tegevusaladest ja töökultuurist aimu ca 2,5a tagasi kui ma tema kutsel ise Psience naiskonnaga liitusin.

Milline on Sinu roll Psience’is ja milliste küsimustega Sinu poole pöörduda? 

Vastutan peamiselt Psiences värbamise valdkonna eest, kuid kuna mulle on südamelähedased nii nõustamise teemad, koolitamine kui ka teised HR valdkonnad, siis löön neis teemades ka kaasa. Ja tegelikult ongi kõik teemad omamoodi läbipõimunud ja nii võib värbamise kohtumine kliendiga kujuneda personalikonsultatsiooniks ning tööintervjuu karjäärinõustamiseks ja vastupidi.

Milliseid tööülesandeid Sa kõige enam naudid?

Naudin kõige enam loomingulisust suhtlemisprotsessis. Olgu see siis kliendikohtumine, intervjuu kandidaadiga või nõustamine. Neis situatsioonides suhtluspartneri kuulamine, küsimustega suunamine ning koos uuele lahendusele jõudmine on tõeliselt nauditav protsess, kus mõlemad osapooled on võitjad.

Liis, mis on Sinu arvates Psience’i töökultuuris ja igapäeva tööelus isikupärast?

Meie väike naiskond on tõeliselt ühtehoidev ja sõbralik. Igaüks meist on erineva taustaga, kuid meil on sarnased väärtused, mis ühendavad. Väga mõnus on töötada koos hoolivate, ausate ja avatud inimestega.

Kas Sul on mõni hobi, mida me tõenäoliselt veel ei tea?

Eelmisel sügisel alustasin hobi korras Ladina-Ameerika tantsude tudeerimist, kuid seda kogemust tööl jagades ilmnes, et peale minu tegeleb sellega meie naiskonnast veel mitu inimest. Seega sellega ma ei üllata J Võibolla minu vabatahtlik tegevus kogemusnõustajana puuetega laste vanematega toimetasmisel on teema, millest ei ole mahti väga palju tööl rääkida. Kuulun Tallinna ja Harjumaa Autismiühingusse ning lisks veel Eesti Suhtlemistreenerite Ühingusse.

Milline on Sinu lemmikkohv?

Minu lemmikkohv on hea emotsiooniga joodud kohv 🙂 Hea kohv on soe kohv. Vahest võib kohv arvuti kõrval ära jahtuda. Siis on töö huvitav ja kohv ununeb ära – see pole enam oluline 🙂

Milline oleks Sinu ideaalne esmaspäeva hommik tööl?

Ideaalne esmaspäeva hommik on see, kui tunned, et lähedastega veedetud nädalalõpp on andnud piisavalt energiat ja jõudu, et uue hooga nädalat alustada!

Veel Liisist: 

Liis omab laiapõhjalist kogemust personalijuhtimise valdkonnas, olles aastaid töötanud HR Partnerina panganduses ja kaubanduses. Personalitöös on ta kokku puutunud kõikide valdkondadega – alates töötajate valimisest, nendele arenguplaanide koostamisest, tööõigusealastest küsimustest, rahulolu- ja palgauuringutest kuni töönõustamise ja outplacement’ini. Kõige südamelähedasemad on Liisi jaoks aga inimeste arendamise, isiksuslike valikute ja käitumisega seotud teemad ja seepärast on ta läbinud pikemad väljaõppeprogrammid kogemusnõustaja ning suhtlemistreenerina.