Evelin Vahtra

Jätk meie väikesele Psience’i naiskonna tutvustamise blogiseeriale. Uurime lähemalt, millised inimesed nad on ja mis neil silma särama paneb. Neljandana astub meie ette Evelin, kes on Psience’is värbamise projektijuht.

Evelin, mis on Sinu esimene mälestus Psience’ist?

Minu esimene mälestus on ühest kevadhommikust, kus ma sain telefonikõne, et võiksin Psience’i  naiskonnaga tutvuma tulla. Südalinna kontorisse sisse astudes vaatasid mulle vastu rõõmsad silmad ja lillad seinad (mu lemmikvärv). Esimesest hetkest alates tekkisid väga soojad tunded.

Milline on Sinu roll Psience’is ja milliste küsimustega Sinu poole pöörduda? 

Minu rolliks Psience’s on värbamine. Põhiliselt IT valdkonnas.

Milliseid tööülesandeid Sa kõige enam naudid?

Kuna värbamise alla kuulub lai spekter ülesandeid, alates inimeste otsimisest, töökuulutuse kujundamisest, lõpetades intervjuude ja kokkuvõtetega, siis rutiini justkui ei tekigi. Kui aga valida üks ainus meelepärane tegevus, siis on see kindlasti näost-näkku suhtlus ehk kohtumine kandidaadiga intervjuul. Lisaks annab alati hea tunde kui on kokku viidud õige inimene ja õige organisatsioon ehk siis värbamise lõpptulemus.

Evelin, mis on Sinu arvates Psience’i töökultuuris ja igapäeva tööelus isikupärast?

 Isikupäraseks teeb meie töökultuuri väike, aga väga kokkuhoidev naiskond. Igal ajal on võimalus sõna sekka öelda ja vajadusel ka nõu küsida või seda anda.

Kas Sul on mõni hobi, mida me tõenäoliselt veel ei tea?

Ilmselt mida keegi ei tea, on see, et kui mul on vähegi vaba aega, meeldib mulle Youtube’st vaadata, kuidas teevad hääle- ja lauluõpetajad tööd ja muudavad ka algselt vähemandekad lauljad vokaalselt väga heaks. Lisaks sellele, et mulle meeldib muusika, meeldib näha ka inimese arengut. Ja natuke olen nakatunud ka tantsimise pisikust 🙂

Milline on Sinu lemmikkohv?

Soja- või kaerapiimaga, eelistatult latte kohv.

Milline oleks Sinu ideaalne esmaspäeva hommik tööl?

Ideaalne esmaspäev on siis kui saab rahulikult töönädalasse sisse elada, ülevaate kõigist eesootavatest asjadest. Kui on näha, et olemasolevad tööd on lõpule jõudmas ja uusi toredaid projekte peale tulemas.

Veel Evelinist: 

Evelin keskendub oma töös personaliotsingutele väga erinevatest valdkondadest ja hoiab end kursis kaasaegsete värbamistrendidega. Varasematest töökogemustest on Evelin saanud kaasa ka suurepärased projektijuhtimise oskused.
Lisaks värbamisele on Evelin pühendanud end vastutusrikka, loomingulise, samas põneva ning pingelise ameti õppimisele, milleks on suhtekorraldus. Tema maine kujundamise ja avalike suhete kõige suuremad trumbid on tema julgus ning analüüsi-, kirjutamis- ja suhtlusoskus. Need on asjad, mis talle pinget pakuvad ja kuuluvad ka värbamise igapäevaellu.