Psience koolitab: SEKRETÄR PERSONALITÖÖTAJA TOOLIL

Igas veidikene suuremas ettevõttes on inimene, kes abistab kõiki tähtsaid inimesi nende igapäevastes tegevustes. Ta on see, kes teab “natuke kõigest”. Igapäevases töös vastutab ta sisedokumentatsiooni eest, aitab edendada sisekommunikatsiooni, võib olla korraldab ka ettevõtte siseüritusi. Ta tegeleb jooksvalt kõigi kiirete teemadega ja võtab lahkelt vastu kõik, kes tema poole küsimustega pöörduvad. Ja kõigele lisaks panustab ka töökeskkonna kujundamises ja toetab särasilmselt uusi tulijaid.

On need ülesanded Sulle tuttavad?

Oled käinud paljudel sekretäride ja juhiabi koolitustel, aga sooviksid midagi enamat kui vaid dokumentatsiooni juriidilised ja arhiveerimisalased teadmised või kokku-lahku kirjutamise viimased reeglid?

Meil on midagi enamat pakkuda.

Kutsume Sind osalema koolitusprogrammis, mis aitab täiendada Sinu oskusi organisatsioonikultuuri, inimeste juhtimise ja kommunikatsiooni valdkonnas. Samuti saad täiendada tööriistu iseenda paremaks juhtimiseks.

Programm koosneb neljast koolitusest, mis moodustavad omavahel terviku. Võimalik on osaleda ka üksikutel koolituspäevadel.

  1. koostöökultuuri loomine
  2. personalitöö täna ja homme
  3. tänapäevane ja mõjus sisekommunikatsioon
  4. enesejuhtimine erinevate ülesannete keerises

Esimene koolitus toimub juba 9.aprillil 2015.

Vaata koolitusinfot

See on Psience’i esimene avalik koolitus ning oleme selle üle väga rõõmsad. Põnevust ja elevust jätkub igasse eeltöö protsessi 🙂